Způsoby dopravy


Zde je jednoduchý přehled možností, jak se k Vám dostane objednané zboží:

Způsob Doba Cena
Osobní odběr kdykoliv v otevírací době zdarma
PPL Česká republika 1-2 pracovní dny 96 Kč
PPL Česká republika (nad 1 500 Kč) 1-2 pracovní dny zdarma
Zásilkovna - výdejní místo 1-3 pracovní dny 69 Kč
Zásilkovna - výdejní místo (nad 1 500 Kč) 1-3 pracovní dny zdarma
Zásilkovna Slovensko - výdejní místo 1-3 pracovní dny 100 Kč
Zásilkovna Slovensko - výdejní místo (nad 2 000 Kč) 1-3 pracovní dny zdarma
Expresní doprava po Praze - Liftago do 2 hodin  300 Kč

PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg ve všední dny od 8:00 do 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží.

Zásilkovna

Nevíte přesně kdy a kde budete a nechcete čekat v přesný čas na kurýra? Právě pro Vás je služba Zásilkovna.cz. Vyberte si jednu z více než 10 000 poboček po celé ČR, kterou máte nejblíže. Vaší zásilku vám tam doručíme maximálně do 3 pracovních dnů (při objednávce v pracovní den do 13:00 je doručení obvykle následující pracovní den). Potom už jenom záleží na Vás, kdy jsi pro Váš balíček zajdete. Bude pro Vás připravený 7 pracovních dnů s možností prodloužení až na 21 dní.

Liftago

Sháníte na poslední chvíli dárek nebo Vám došel Váš oblíbený produkt a nechcete čekat dlouho na doručení? Vyzkoušejte expresní doručení po Praze přes Liftago! Zásilka míří z e-shopu přímo k Vám, takže Vaši objednávku můžete mít do 2 hodin. Po převzetí zásilky vám Liftago pošle SMS s přesným časem doručení a odkazem na sledování jejího pohybu.