O NÁS


Bomton Beauty nabízí kosmetiku luxusních, přírodních, známých i dosud neobjevených značek, které o vás budou pečovat tím nejlepším způsobem. Ctíme udržitelné hodnoty, vynikáme vstřícným zákaznickým servisem, individuálním přístupem, nebojíme se jít proti proudu.

Naše produkty jsou určené nezávislým ženám i mužům, které hledají jednoduchou a zároveň kvalitní péči. Milujeme inspirativní ženy, které se nebojí vyčnívat, jsou úspěšné v tom, co dělají, věří samy v sebe a podporují se navzájem. Obdivujeme muže, kteří se nestydí za to, že o sebe rádi pečují. Baví nás všichni millenials, kteří si chtějí užívat život naplno a vyhledávají životní kontrasty.

BOMTON BEAUTY je součástí konceptu BOMTON.

Bomton je synonymem pro krásné vlasy a kreativní vize. Bomton koncept, pod který spadá kadeřnictví a klinika estetické dermatologie, už dvacet sedm let udržuje svou vedoucí pozici na trhu a jméno. Za našimi úspěchy stojí úcta k řemeslu a touha se neustále posouvat vpřed. Stavíme na profesionalitě, pracují u nás ty nejlepší osobnosti v oboru. Mají kreativní a individuální přístup, aktuální trendy jim nejsou cizí. Řídíme se našim heslem ,,Beauty is what we do".