Moroccanoil

Domů / Značky Moroccanoil


Moroccanoil je průkopníkem mezi produkty vlasové péče, které jsou obohacené o kvalitní arganový olej. Právě mocné účinky arganového oleje kdysi ohromily spoluzakladatelku značky Moroccanoil Carmen Tal. Péče s arganovým olejem Carmen oživila její poškozené vlasy a tak ji uchvátila, že se o tento kouzelný recept rozhodla podělit s ženami po celém světě.

Značka započala svou cestu jako revoluční produkt v oblasti vlasové péče a stylingu, novince v kosmetickém průmyslu. Dnes Moroccanoil patří k ikonickým kosmetickým značkám a vyrábí celou řadu kvalitních produktů pro péči o vlasy a tělo, ve kterých nechybí výživný arganový olej, který k této značce tak neodmyslitelně patří. Kromě klasické vlasové péče u Moroccanoil najdete i pečující barvicí masky na vlasy.

Zobrazit filtr
Zobrazeno 1 až 30 z 138 Záznamů


V čem spočívá kouzlo arganového oleje

Marocké zlato neboli arganový olej s nestal starodávným tajemstvím krásy jen tak. Je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a vitamínu E a napomáhá hydratovat a zjemnit vlasy, pokožku i nehty. Není proto divu, že ho značka Moroccanoil tak ráda využívá ve svých produktech.

Arganový olej v produktech Moroccanoil vlasy nezanechává pouze přirozeně hladké a lesklé, ale zároveň zlepšuje kondici vlasů při každém použití. Navrací jim přirozenou vitalitu, vyživuje vlasové kořínky a obnovuje strukturu vlasů. Navíc zklidňuje citlivou vlasovou pokožku a pomáhá proti jejím problémům, například proti lupům. S Moroccanoil si konečně vychutnáte hebké, zdravé a silné vlasy a zatnete tipec třepivým konečkům.