BEAUTY CLUBJakým způsobem se můžeme zaregistrovat a být členem programu Bomton Beauty Club? 
Ihned po registraci na našem e-shopu sbíráte body za každý váš uskutečněný níkup. Body lze poté využít při dalším nákupu.


Jaká je hodnota bodů a co lze za ně koupit?
Za každých vámi utracených 50 Kč získáváte 1 bod. (50Kč = 1 bod / 2 EUR = 1 bod)
Každý bod představuje 1 Kč, kterou lze využít na další nákup.


Mohu uplatnit získané body na všechny produkty z portfolia e-shopu Bomton Beauty?
Ano, získané body můžete uplatnit na všechny produkty kromě dárkových poukazů. Získané body nelze využít při uplatnění slevových kupónů.


Jak sbírat body?
Body můžete získat za každý uhrazený nákup na našem e-shopu. Za každých 50 Kč (nebo 2 EUR) získáte 1 bod. Možnost získat body neplatí při zakoupení dárkových poukazů. Body se vám přičtou na účet až po uhrazení objednávky. V případě stornování nebo vrácení objednávky budou body odečteny na původní stav.


Jak uplatnit body?
Nasbírané body můžete vyměnit za slevu z další objednávky. Stav nasbíraných bodů vidíte ve vašem zákaznickém účtu a také v košíku. Při nákupu body uplatňujete až v posledním kroku vaší objednávky. Body nelze kombinovat s jinými slevovými kupóny.


Platnost bodů
Platnost bodů je omezena na 1 rok.


Vrácení zboží a body
Pokud vrátíte zakoupený produkt, automaticky se body odečítají na původní stav.


Další informace
Bomton Beauty si vyhrazuje právo na změnu parametrů získání bodů, případně zrušení programu. Nasbírané body nemají skutečnou peněžní hodnotu, lze je využít pouze v programu Bomton Beauty Club. V případě zneužití si vyhrazujeme právo na pozastavení zákaznického účtu v našem programu.

 

Beauty_Club_2