Retinol Skin Booster

Lehké noční sérum, 30 ml

3 720 Kč
Retinol Skin Booster

Detailní popis produktu

Lehké noční sérum využívá regenerační sílu retinolu k obnově, vyhlazení a opravě povrchu pokožky. Retinol je derivát vitamínu A a je vysoce uznáván pro své omlazující vlastnosti. Zapouzdření ingrediencí pomáhá zacílit kožní buňky tak, aby poskytovalo co největší benefit. S vysokou silou 2% pomáhá tato transformační složka zvýšit rychlost kožní obměny, neboť zesiluje produkci kolagenu a chrání před volnými radikály. Pro mladistvěji vypadající a zářivější pleť.

Toto sérum je vhodné i pro nové uživatele retinolu. Když začínáte s léčebným programem založeným na retinolu, začněte sérum používat nejprve dvakrát týdně a postupně přejděte na každovečerní používání poté, co si pokožka zvykne. Uživatelé, kteří užívají retinol dlouhodobě aplikují 1 pipetu večer na ošetření obličeje, 1 pipetu na ošetření očních kontur a 1 pipetu na ošetření krku. Zabraňte kontaktu s očima, pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte je vodou. Při používání retinolu je nezbytný SPF 30 nebo vyšší. Není vhodný pro těhotné ženy.

Ethyl Macadamiate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phospholipids, Retinol, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Malic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: