Hyaluronic Intensive Treatment Mask Box

Výhodná sada, 3 ks

1 015 Kč
Hyaluronic Intensive Treatment Mask Box

Detailní popis produktu

Hydrogelová maska s kyselinou hyaluronovou obsahuje vysoce koncentrované esence nejvyšší kvality. Vyživuje pleť, dodává vlhkost a zlepšuje pružnost. Aktivní složky reagují na teplotu pokožky a díky tomu se mohou efektivně absorbovat. 100% přírodní plátýnko z bavlny je biologicky odbouratelné. Maska zpevňuje zestárlou a vysušenou pokožku. Její teplotu pak chytře využije ke zvýšení účinku. Je obohacena o trehalózu, která zlepšuje odolnost pleti při klimatických změnách.

Klíčové složky:
Kyselina hyaluronová, Kassou Ekisu, Glycerol, Aloe Vera Leaf Oil, Trehalose, Tocopherol

- kyselina hyaluronová okamžitě vyplňuje a vyhlazuje vrásky
- hydrogel dodává vlhkost pleti
- okamžité ochlazení
- excelentní efekt zpevnění
- zlepšuje pružnost pleti
- posiluje odolnost vůči klimatickým změnám

Důkladně vyčistěte pleť a jemně ji vysušte. Vyjměte masku a odstraňte film. Umístěte horní a dolní část masky na obličej. Rozložte horní díl masky na horní části obličeje a přitiskněte. Vyhněte se očím, následně rozložte spodní díl masky na dolní stranu obličeje a přitiskněte. Vynechte oblast rtů. Masku nechejte působit 20 - 30 minut.

AQUA, GLYCERIN, KASSOU EKISU, BETAINE, BUTANEDIOL, ALOE YOHJYU MATSU EKISU, HYDROLYZED COLLAGEN, ROSA RUGOSA LEAF EXTRACT, TREHALOSE, HYALURONIC ACID, TOCOPHEROL, CARBOMER, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: