Chin & Cheek Lifting Mask Box

Výhodná sada, 5 ks

Položka byla vyprodána…
1 535 Kč
Chin & Cheek Lifting Mask Box

Detailní popis produktu

Elastická hydrogelová maska byla vyvinutá, aby redukovala jemné vrásky a posílila uvolněnou kůži na tvářích a bradě. Liftingový efekt působí jako stimulující masáž obličeje a aktivuje přirozenou cirkulaci krve. Tím podporuje absorbci vysoce výkonných ingrediencí. Maska vám projasní, zpevní a definuje kontury spodní části obličeje. Redukuje také otoky a má příjemně ochlazující účinek. Prohlubuje elasticitu pleti a stimuluje redukci tukových bulek a jemných vrásek v ošetřené oblasti.

Klíčové složky:
Collagen, Caffeine, Vitamin C, Vitamin E, Tocopherol, Avena Stiva Extract

- redukuje jemné vrásky
- posiluje uvolněnou kůži na tvářích a bradě
- projasňuje, zpevňuje a definuje kontury spodní části obličeje
- redukuje otoky
- chladivý efekt
- stimuluje redukci tukových bulek a jemných vrásek

Důkladně vyčistěte pleť a jemně ji vysušte, následně vyjměte masku a odstraňte bílý film. Aplikujte horní část masky. Rozprostřete ji a natáhněte krajní části za uši tak, aby maska kompletně zakryla vaši bradu. Pak uchopte spodní část masky a přes bradu ji natáhněte za uši. Nechejte působit cca 40 minut, poté masku odstraňte a omyjte vodou.

WATER, SODIUM POLYACRYLATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HYDROLYZED COLLAGEN, CAFFEINE, TOCOPHEROL, ASCORBIC ACID, AVENA SATIVA EXTRACT, AROMA.

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: