Magnetic Youth Mask

Magnetická omlazující maska

470 Kč
Magnetic Youth Mask
magnetic mask
Bestseller

Detailní popis produktu

Magnetická omlazující maska obsahuje sílu magnetů integrovaných v masce, které akcelerují cirkulaci krevního oběhu. Magnetické pole generované v krvi zlepšuje odvod toxinů, nečistot a zadržené vody. Maska také zvyšuje produkci červených krvinek, zrychluje metabolismus a stimuluje zdravou tvorbu nových buněk. Magnetická frekvence zlepšuje cirkulaci krve. Jemnost a lehkost plátýnka umožní snadnou absorbci přírodních esencí do pleti a zanechá ji hydratovanou a jemně hladkou. 

- zrychluje obnovu buněk
- zabraňuje přerodu jemných vrásek do hlubokých
- zpomaluje stárnutí pleti
- detoxikuje a odvodňuje
- zlepšuje metabolismus pleti
- zlepšuje cirkulaci krve
- osvěžuje pleť

Důkladně vyčistěte pleť a jemně ji vysušte následně aplikujte masku na obličej a přitiskněte ji jemně na pleť. Nechejte působit 20 až 30 minut, poté masku odstraňte. Jemně poklepejte na obličej, aby se mohla vstřebat zbývající esence.

AQUA, GLYCERIN, BETAINE, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, PROPANEDIOL, TREHALOSE, ALOE BARBADENSISE LEAF JUICE, BISABOLOL, CARBOMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TRIETHANOLAMINE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: