Intensive Retinol Serum

Intenzivní protivráskové sérum, 15 ml

Položka byla vyprodána…
2 250 Kč
Intensive Retinol Serum

Detailní popis produktu

Koncentrované sérum Retinol řeší konkrétní příznaky stárnutí pleti, hluboké vrásky, nerovnosti pleti a jizvičky. Vitamín A je jedna z nejúčinnějších látek v kosmetice. Dokáže restrukturalizovat kůži do velké hloubky, a tak se dosáhne viditelného omlazujícího účinku. Minimalizuje vnější známky fotostárnutí, jako jsou zhrubělá pokožka, rýhy, vrásky, změny mikroreliéfu. Zároveň stimuluje tvorbu kolagenu a dělení buněk v zárodečné vrstvě, takto se pleť zevnitř přirozeně vyplňuje a sama zpevňuje.

Výsledek: V prvních dnech používání Retinol séra dochází k velmi jemnému olupování odumřelých buněk z povrchu pleti. Tímto šetrným procesem je pomalu odstraňována zhrubělá zrohovatělá pokožka, kterou způsobuje nadměrný pobyt na slunci (fotostárnutí), uvolňují se ucpaná ústí mazových žláz a mizí černé tečky. Zmenšují se rozšířené póry. Celkově se zlepšuje barva pleti a zjemňuje mikroreliéf, pokožka je opět měkká a rozjasněná.

Pro koho: Péče s retinolem má široké použití. Je vhodná pro zralou pleť, která vykazuje známky fotostárnutí - zhrubělá pokožka, hluboké vrásky, pigmentace. Po kúře s retinolem nastává tzv. "baby face efect". U pleti od 35 let se s úspěchem používá zejména k odstranění stop po akné - jizviček, pigmentací. Zlepšuje i stav pleti s ojedinělými vleklými zanícenými pupínky.

Produkt funguje jako intenzivní dvouměsíční kúra. Aplikujte večer, případně i ráno, na obličej, krk (nezapomínejte na partie pod ušima) a na dekolt. Nechejte vstřebat a poté naneste Intensive Retinol krém. Přípravek je velmi dobře snášen, nicméně při pocitech šimrání nebo zahřívání během prvních dnů používání vmíchejte pár kapek séra do krému Intensive Retinol. Vyhněte se používání abrasivního peelingu, slupovacím maskám apod. Nepoužívejte v létě. Při pobytu na slunci je nutné pleť chránit krémem s vysokým ochranným faktorem SPF.

Doplňkové parametry

Kategorie: TĚLO & PLEŤ
Produktová řada: Intensive Retinol
Typ pleti: Vrásky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: