E.V.E. Sérum

Omlazující regenerační sérum, 30 ml

3 050 Kč
E.V.E. Sérum

Detailní popis produktu

Sérum pro hloubkovou regeneraci buněk s omlazujícím účinkem. Sérum pomáhá pokožce přirozeně se regenerovat a navrátit vlastní originální kvalitu pleti. Přípravek Institut Esthederm E.V.E. je tou správnou volbou v boji proti stárnutí pleti.
Institut Esthederm E.V.E. sérum - novinka, která obsahuje 51 biomimetických látek pro podporu regenerace, zpevnění, rozjasnění pleti, obnovu hutnosti a omlazení. Sérum EVE (essential vital elements - esenciální vitální prvky), to je 15 let výzkumu jedinečného složení pro mladistvou pleť. 51 biologicky dostupných látek, zcela bezpečných a nezbytných pro buněčný metabolismus a fungování kožní tkáně.

Kůže je biologicky naprogramována k tomu, aby se sama opravovala a uchovala si mladistvost za podmínky, že bude mít vždy k dispozici všechny výživné látky, které potřebuje k životu, obraně a regeneraci. Bohužel věk, agresivní faktory a nevhodný životní styl způsobují nedostatek těchto zásadních látek potřebných k životu a působí proti schopnostem buněk se o sebe postarat.

Výsledek: Sérum E.V.E. od Institut Esthederm umožňuje pleti samostatně regenerovat a to díky šíření jedinečné kultury, která vytváří nezbytné životní podmínky pro pleť. Sérum E.V.E. postupně uvolňuje všechny výživné látky potřebné pro výživu a reprodukci buněk a dává každé pleti možnost obnovy v jakémkoliv věku. Každý den se pleti dostává stimulačního, energetického a životodárného prostředí, které jí umožňuje se každým dnem regenerovat a omlazovat.

Hlavními účinky péče E.V.E. sérum je optimalizace základních funkcí buněk: respirace, dělení, růst, vlastní ochrana, komunikace. Výsledkem je odvrácen proces stárnutí, samoregenerační pleti. Pleť je přirozeně obnovována, získává zpět svou texturu a je více rozjasněná. Pleť je bezprostředně a udržitelně omlazená.

Pro koho: Pro všechny typy pleti, vrásky a zralou pleť 

Nanášejte večer lehkými táhlými pohyby na obličej, krk a oblast dekoltu. 1 až 2 dávky z pumpičky jsou dostatečné. Na základě stavu pleti aplikujte samostatně nebo společně s univerzální péčí nebo specifickými produkty doporučené vaší kosmetičkou. Ideální jako ošetření po dobu 4 až 6 týdnů při každé změně ročního období.

Doplňkové parametry

Kategorie: TĚLO & PLEŤ
Produktová řada: E.V.E.
Typ pleti: Všechny typy pleti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: