Tone & Lift

Obličejový masážní váleček

Položka byla vyprodána…
1 950 Kč
Tone & Lift

Detailní popis produktu

Lymfatická drenáž pro zlepšení zadržování tekutin, cirkulace a snížení otoků zároveň využívá akupresuru k postupné stimulaci klíčových bodů obličeje.
Tone and Lift – Tento obličejový masážní váleček využívá pokrokovou technologii manuální drenáže pokožky, která je po použití oživená, tónovaná a pozvednutá s celkovým zlepšením kontur obličeje. Zařízení je vyrobeno z germania, klíčové složky při aktivaci a vyrovnávání pozitivních a negativních iontů zodpovědných za stárnutí. Jeho přidané akupresurní body aplikují lehký tlak na stimulaci přirozených samoléčebných schopností těla, výsledkem čehož je pokožka, která je méně oteklá, má rovnoměrnější tón a je definitivně zářivější.

Jemně rolujte masážním válečkem po požadované oblasti směrem vzhůru po dobu 30-60 sekund. Po dokončení očistěte alkoholem, opláchněte pod horkou vodou a osušte, aby byl váleček připraven k dalšímu použití. Vyhněte se používání ve středu hrdla, na poraněné nebo podrážděné pokožce nebo při kožních onemocněních jako je např. psoriáza. Pokud zjistíte, že jste citliví na germanium, přestaňte jej používat. Nepoužívejte, pokud máte kardiostimulátor, alergii na elektronické kovy, rakovinu, epilepsii, záchvaty nebo jste těhotná.

Germánium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: