Způsoby doručení

Domů / Způsoby doručení


Zde je jednoduchý přehled možností, jak se k vám dostane objednané zboží:

Způsob Doba Cena
Osobní odběr kdykoliv v otevírací době zdarma
PPL Česká republika 1-2 pracovní dny 89 Kč
PPL Česká republika (nad 1500 Kč) 1-2 pracovní dny zdarma
PPL Slovensko 2-5 pracovních dní 142 Kč
PPL Slovensko (nad 1500 Kč) 2-5 pracovních dní 89 Kč
Kurýr – Expresní doručení – Praha 1 pracovní den 89 Kč
Kurýr – Expresní doručení – Praha (nad 1500 Kč) 1 pracovní den zdarma
Zásilkovna 1-3 pracovní dny 89 Kč

PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg ve všední dny od 8:00 do 18:00. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží.

Kurýr – Expresní doručení – Praha

Chcete svojí zásilku co nejrychleji a jste z Prahy? Máme pro vás expresní doručení službou kurýr Zásilkovna. Při objednávce ve všední den do 12:00 vám objednávku doručíme v ten den. Kurýr rozváží zásilky ve všední dny od 18:00 do 22:00.

U kurýra můžete zaplatit pouze v hotovosti, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží. Pokud chcete platit kartou, doporučujeme vám využít platbu kartou online přímo u nás v obchodě.

Zásilkovna

Nevíte přesně kdy a kde budete a nechcete čekat v přesný čas na kurýra? Právě pro vás je služba Zásilkovna.cz. Vyberte si jednu z více než 340 poboček po celé ČR, kterou máte nejblíže. Vaší zásilku vám tam doručíme maximálně do 3 pracovních dnů (při objednávce v pracovní den do 13:00 je doručení obvykle následující pracovní den). Potom už jenom záleží na vás, kdy jsi pro váš balíček zajdete. Bude pro vás připravený 7 pracovních dnů s možností prodloužení až na 21 dní.