Styling Set

Stylingový set SACHAJUAN

Varianta:
1 750 Kč

Detailní popis produktu

Výhodné cestovní balení s oblíbenými stylingovými produkty SACHAJUAN, které udrží vaše vlasy upravené po celý den. Vše co potřebujete po ruce v jednom balení.

Sada obsahuje:

Protective Hair Perfume 50ml

Víceúčelový parfém na vlasy osvěžuje vlasy charakteristickou jemnou vůní z naší řady přípravků vlasové kosmetiky SACHAJUAN. Hydratuje, snižuje množství statické elektřiny ve vlasech, dodává jim lesk, chrání proti UV záření a díky jedinečné technologii zabraňuje vzniku zápachu.

Shine Serum 30ml

Sérum pro lesk vlasů je ochranné sérum, které zároveň uzdravuje poškozené konce vlasů. Dodává vlasům lesk a zajišťuje jejich ochranu. 

Volume Powder 75ml

Pudr ve spreji vytváří přirozený objem a strukturu. Je suchý a poskytuje matný vzhled a svěží pocit mezi mytím vlasů. Používat ho můžete několikrát denně jako suchý šampon. Stupeň fixace 4. 

Hairspray Strong Control 75ml

Lak na vlasy Strong Control je skvělý nástroj pro kreativní styling. Poskytuje vlasům silnou fixaci, aniž by je slepoval. Je vhodný také pro vlasy, které obtížně drží tvar. Lze ho používat každý den, vlasy nezatíží, ani neslepí do pramínků, nezanechává zbytky. Stupeň fixace 4-5.

 

Protective Hair Perfume 50ml

Aplikujte na vlasy a pocítíte okamžité osvěžení. Podle potřeby opakujte.

Shine Serum 30ml

Několik kapek séra vetřete do konečků vlasů. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle. 

Volume Powder 75ml

Nastříkejte ve vzdálenosti asi 10 cm od hlavy na suché vlasy a nechejte zaschnout. Přebytek odstraňte a upravte účes prsty. Láhev před aplikací dobře protřepejte.

Hairspray Strong Control 75ml

Použijte po úpravě vlasů. Aplikujte ze vzdálenosti 30 – 40 cm od hlavy. Lze snadno vyčesat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: