Termoochrana na vlasy

Domů / Vlasy Péče Termoochrana na vlasy


Termoochrana na vlasy

Fénování, žehlení vlasů nebo jejich kulmování patří k vašim oblíbeným technikám úpravy vlasů? Pak byste je na tak náročnou akci měli připravit řádnou ochranou. Nechráněné vlasy mohou vlivem přílišného tepla změnit barvu, ztratí na síle a elasticitě a nejen vaše konečky budou zlámané a roztřepené. Termoochrana vlasy pomůže ochránit před škodlivými vlivy tepla, takže si snadněji udržíte zdravé a krásné vlasy.


Zobrazit filtr
Zobrazeno 1 až 30 z 32 ZáznamůTermoochrana na vlasy: tajemství krásných vlasů.

Termoochranna na vlasy, často ve formě spreje (například Thermal Protection Spray), zpravidla vlas obalí ochranným filmem. Ten pomáhá snižovat míru tepla, která na vlas působí, a distribuuje ho rovnoměrněji po celém vlasu. Díky tomu vlasy nečeká šok z náhlého přívalu tepla, které se k nim za pomoci tepelné ochrany na vlasy dostává postupně, a snižuje tak jejich náchylnost k poškození.

Kromě obranného štítu před teplem sprej uzamkne hydrataci, výživu a vše, co jste vlasům dodali v předchozích fázích stylingu a mytí. Zároveň tak zabrání vlhkosti z okolního ovzduší, aby zničila váš právě pečlivě vytvořený účes.

Pokud chcete svým vlasům dopřát pořádnou péči, použijte před termoochranou na vlasy vhodný leave-in kondicionér či jinou bezoplachovou péči na vlasy. Minimalisté zas ocení produkty, které zvládnou více věcí najednou – například Maximista Thickening Spray od Oribe, který vám pomůže vytvořit hustý objem a přitom vašim vlasům poskytne tepelnou ochranu.