Specifique

Domů / Značky Kérastase Specifique

Kérastase Specifique

Zdravé vlasy začínají u spokojené vlasové pokožky. Na její nerovnováze se může podepsat stres, nebo ji ovlivní podmínky životního prostředí, ve kterém se pohybujete. I dočasný výkyv se tak může podepsat na zdraví vašich vlasů.
Řada produktů Kérastase Specifique od renomované francouzské značky Kérastase proto působí proti specifickým problémům vlasů tím, že na prvním místě pečuje o pokožku vlasů. Složení produktů je navržené tak, aby zklidnilo citlivou pokožku a ulevilo jí od svědění, lupů, řídnutí a padání vlasů a mastných kořínků vlasů.
Například oblíbený Kérastase šampon Bain Prevention působí proti řídnutí a vypadávání vlasů tak, že dodává energii přímo do vlasové cibulky. Zklidňuje vlasovou pokožku a podporuje růst zdravých a silných vlasů, ze kterých se opět budete těšit.


S Kérastase Specifique vám budou vlasy opět působit radost

Jednotlivé produkty řady Kérastase Specifique se přirozeně doplňují a jejich výsledkem je vyvážená pokožka a krásné zdravé vlasy. S konkrétními problémy zatočíte ve třech jednoduchých krocích péče o vlasy: šamponem, maskou a sprejem na vlasy. Při pravidelném užívání vlasy působí hustší, odolnější, silnější, pružnější, jemnější na dotek a méně se lámou.

Tip: Nastartujte svou péči o vlasy s cílenou vlasovou kúrou Specifique Aminexil Force, která vám pomůže s proměnou vašich vlasů ve zdravou korunu krásy.