Foukací kartáče

Domů / Značky Bomton Foukací kartáče


Foukací kartáče

Jsou vaše vlasy pevné, husté a lesklé, nebo se spíše lámou, jsou suché a vypadají jako bez života? Lví podíl na výslednou kvalitu vlasů mají hřebeny a foukací kartáče, které používáte k rozčesávání a fénování vlasů.

Foukací kartáče
jsou speciální kulaté hřebeny na vlasy, kterým podlehnou rovné, ale i vlnité, krepaté a kudrnaté vlasy. Foukáním přes kulatý kartáč srovnáte všechny nepoddajné a trčící pramínky a vlasy snadno vytvarujete do jednotného účesu jako od kadeřnice. 


Zobrazit filtr
Zobrazeno 1 až 3 z 3 Záznamů
Jak fénovat vlasy pomocí foukacího kartáče?

V první řady vlasy připravte teplo vhodnou termoochranou na vlasy. Vlasy pak postupně po pramíncích namotávejte na foukací kartáč a fénujte je směrem od kořínků ke konečkům. Výsledkem budou přirozeně upravené vlasy s bohatým objemem, které dodají šmrnc jakémukoli outfitu.Jak vybrat foukací kartáč

Při výběru foukacího kartáče se řiďte především tím, jak dlouhé a husté jsou vaše vlasy. Platí, že čím delší vlasy máte, tím větší průměr foukacího kartáče.

Záleží ale i na tom, jaký účes chcete vytvořit. Foukací kartáč s větším průměrem vám pomůže nadzvednout vlasy u kořínků a vytvoří objem. Menší velikost, například foukací kartáč s průměrem 25 mm, zas sedne krátkovláskám se svěžím letním účesem, nebo se vám bude hodit pro vytvoření vln.

Tip: Nylonové štětiny uhlazují povrch vlasů a jsou odolnější proti teplu, takže vydrží dlouhé fénování. Foukací kartáč z kančích štětin zas bude šetrnější k jemnějším vlasům, kterým dodá přirozený lesk.